Papírenská výroba a obchod

Prázdný

Celkem: 0,00 Kč

Obchodní podmínky

Úvod

Následující obchodní podmínky jsou platné pro nákup v internetovém obchodě (e-shop) PVO, s.r.o. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti zákazníků (objednávajících) a prodávajícího (PVO, s.r.o.).

Objednávka

 • Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu (e-shop) PVO s.r.o. jsou považovány za závazné. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí.
 • Přijetím objednávky se rozumí zaslání "Potvrzení o přijetí objednávky k dalšímu zpracování", které je zasíláno automaticky na Váš e-mail.
 • Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí.
 • Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávkovém formuláři. Pokud zákazník požaduje zboží dodat na jinou adresu, než je adresa fakturační (sídlo firmy, ...) musí tento požadavek uvést v objednávce.
 • Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího po zaplacení kupní ceny a jeho převzetím. Vyplněním registračního formuláře v rámci internetového obchodu (e-shopu), kupující dává prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech. Ochrana těchto dat je popsána v odstavci "Ochrana osobních dat".

Ochrana osobních dat

Osobní data (jméno, adresa, telefon, ...), která byla sdělena při registraci zákazníka (či jiným způsobem) jsou společností PVO, s.r.o. považována za diskrétní a jsou chráněna proti zneužití. Společnost PVO, s.r.o., údaje o zákaznících nesděluje třetím osobám, kromě těch, které se přímo podílejí na vyřízení objednávky zákazníka (přepravní společnosti, banky, ...) a to pouze v nutném rozsahu.

Způsob platby

Při předání zboží - platba v hotovosti při převzetí výrobku od přepravní společnosti. Platba předem - po připsání platby na níže uvený účet Vám bude zasláno objednané zboží. 

Expedice

Vzhledem k tomu, že spol. PVO s.r.o. je výrobní společností, dodací lhůta je zpravidla od 2 do 10 pracovních dnů, dle toho, zda-li je zboží skladem či nikoliv. Důležité je uvést na objednávce, v případě nutnosti, potřebný termín dodání.

Přeprava a cena za přepravné a balné

 • PVO, s.r.o. preferuje služby České pošty. Cena za přepravné a balné je 189 Kč vč. DPH v případě zaslání dobírkou. Při platbě předem na náš účet č.107-3809810247/0100 je cena za přepravné a balné 139 Kč vč.DPH. Tyto ceny platí pro přepravné po ČR.
 • Ceny přepravného pro SK a jiné státy jsou individuální. S dotazem na cenu nás prosím kontaktujte.
 • Pokud zákazník požaduje poslat zboží obchodním balíkem (doručení do druhého dne), nebo jinou přepravní službou, prosíme přidání tohoto požadavku do poznámky v objednávce.
 • Zboží si je také možné vyzvednout v sídle firmy bez účtování přepravného.

Reklamace

 • Kupující je povinen zboží dodané prodávajícím prohlédnout a zkontrolovat bez zbytečného odkladu. V případě zjištěných závad je kupující povinen prodávajícího o těchto závadách informovat písemně nebo e-mailem a to do tří dnů od převzetí zboží.
 • V případě uznání reklamace je kupujícímu vrácena plná kupní cena, nebo se zašle zboží nové - dle vzájemné dohody.
 • Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z funkčních vlastností výrobků.